صفحه اصلي
آخرين خبر ها
درباره ما
تاريخچه معدن
زمين شناسي معدن
كارخانه
كنترل كيفيت
معرفي محصول
موارد مصرف
مزایده ها و مناقصه ها
ساير لينكها
  

 

 

 

 

 

   آیین روز درخت کاری در مجتمع فسفات اسفوردی بافق                     1394

آیین روز درخت کاری در مجتمع فسفات اسفوردی بافق برگزار گردید.

پیامبر اکرم(ص) : اگر شخصی درختی بکارد یا مزرعه ای را به زیر کشت ببرد و انسانها ، حیوانات یا پرندگان از آن بخورند ، این کار صدقه ای از طرف آن شخص شمرده می شود.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: آیین روز درختکاری در روز 15 اسفند ماه(روز درختکاری) در مجتمع صنعتی معدنی فسفات اسفوردی بافق با کاشت 300 اصله نهال برگزار گردید.

در این مراسم مدیریت مجتمع، روز درختکاری را به کلیه همکاران تبریک عرض نمود و بیان نمود که در حفظ منابع طبیعی و فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن تلاش نماییم تا نسل آینده نیز از این نعمت الهی بهره مند گردند و هدف از این امر را ایجاد فضای سبز و جلوگیری از تخریب محیط زیست اعلام نمود. و در پایان مدیریت از کلیه همکاران که در این امر خداپسندانه فعالیت داشتند تقدیر نمود.
آیین روز درخت کاری در مجتمع فسفات اسفوردی بافق برگزار گردید

   همایش کوه پیمایی بسیجیان مجتمع معدنی فسفات اسفوردی به مناسبت هفته بسیج                     1394

مقام معظم رهبری : بسیجی یعنی دل با ایمان ، مغز متفکر ، دارای آمادگی برای همه ی میدانها که وظیفه ی انسان را به آن میدانها فرا می خواند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: در مورخ 4/9/94 یک دوره همایش کوه پیمایی به مناسبت هفته بسیج بین بسیجیان و کارکنان مجتمع توسط روابط عمومی و پایگاه کربلا مجتمع برگزار شد. این کوه پیمایی به مسافت 5 کیلومتر در کوههای اطراف مجتمع با حضور بسیجیان و استقبال پر شور حاضرین انجام پذیرفت. هدف از این همایش بالا بردن صبر و شکیبایی، افزایش همبستگی در بین بسیجیان، و یاد و خاطره دلاوران 8 سال دفاع مقدس برگزار شد.

همایش کوه پیمایی بسیجیان مجتمع معدنی فسفات اسفوردی به مناسبت هفته بسیج

   همایش تجلیل از دانش آموزان و دانش جویان ممتاز مجتمع فسفات اسفوردی                     1394

همایش تجلیل از دانش آموزان و دانش جویان ممتاز مجتمع فسفات اسفوردی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: تجلیل از فرهیختگان این مجتمع، یازدهم مهرماه سال نود وچهار در سالن همایش آهن شهر با حضور جمع کثیری از کارکنان با خانواده محترمشان، مهمانان ویژه همایش تجلیل از 150 نفر از دانش آموزان و دانش جویان برگزار شد. در مراسم جشن، دو گروه هنری تابان یزد و گروه آرین بافق، نمایش خود را اجرا نمودند. که با اجرای برنامه های متنوع و شاد مورد توجه خاص شرکت کنندگان قرار گرفت. هدف از این تجلیل برای انگیزش بیشتر در پیشبرد تحصیلات عالی دانش آموزان را مورد تشویق قرار داده که انشاء الله طبق سنوات گذشته فرزندان کارکنان در زمینه علمی درخشش بیشتری کسب نمایند.

همایش تجلیل از دانش آموزان و دانش جویان ممتاز مجتمع فسفات اسفوردی

   نهمین دوره مانور امداد و اطفاء حریق واحدهای تابعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران                     1394

نهمین دوره مانور امداد و اطفاء حریق واحدهای تابعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به میزبانی مجتمع فسفات اسفوردی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: در مورخ هفتم مهر ماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی، نهمین دوره مانور امداد و اطفاء حریق واحدهای تابعه شرکت تهیه و تولید با حضور تیم های فسفات اسفوردی، جلال آبادزرند، کک سازی زرند، سرب و روی مهدی آباد، سرب و روی انگوران، سرب و روی نخلک، فلات مرکزی بافق، پتاس خور بیابانک، طلای موته و فروکروم سبزوار در پارک تفریحی آهنشهر بافق برگزار شد. در پایان این دوره از مانور اختتامیه این دوره از مسابقات در سالن همایش شرکت سنگ آهن مرکزی واقع در شهرک آهنشهر با حضور مهمانان و تیم های شرکت کننده انجام پذیرفت که در ابتدا داور این دوره از مسابقات آقای کبیری توضیحات کاملی را ارائه فرمودند و ایشان تیم های کک سازی زرند با کمترین زمان و خطا به عنوان تیم اول معرفی کرد و تیم های مجتمع فسفات اسفوردی و جلال آباد زرند به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمودند. به تیم های اول تا سوم جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید. لازم به ذکر است که لوح اخلاق این دوره از مسابقات به تیم فلات مرکزی بافق اهدا گردید.

نهمین دوره مانور امداد و اطفاء حریق واحدهای تابعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به میزبانی مجتمع فسفات اسفوردی

صفحه دوم خبرها                       صفحه سوم خبرها

 

 
Copyright 2004-2015 Iran Esfordi Phosphate, All rights reserved.
powered by:
بتسا