صفحه اصلي
آخرين خبر ها
درباره ما
تاريخچه معدن
زمين شناسي معدن
كارخانه
كنترل كيفيت
معرفي محصول
موارد مصرف
مزایده ها و مناقصه ها
ساير لينكها
  صفحه دوم خبرها

 

 

 

 

 

 

   جلسه هم اندیشی مدیریت با کارکنان واحد خط کوه                         1394

آخرین جلسه هم اندیشی مدیریت در سال جدید نوزدهم خردادماه سال جاری با حضور مدیر مجتمع، سرپرست حراست و سرپرست روابط عمومی مجتمع در واحد فوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: این دیدار با هماهنگی و برنامه ریزی واحد روابط عمومی مجتمع برگزار و هدف از تشکیل این جلسه بیان نقطه نظرات، پیشنهادات، نقاط ضعف و قوت و دریافت ایده های مناسب کارکنان در زمینه های پرسنلی، فنی و تولید می باشد. در این دیدار شرکت کنندگان مسائل مربوط خود را در محیط دوستانه با مدیریت در میان گذاشتند. در ادامه: مدیریت در ارتباط با مسائل یاد شده توضیحات کاملی ارائه نمود و افزود: معدن یک نعمت خدادادی و ملی است با توجه به اینکه شهرستان بافق از نظر تنوع مواد معدنی غنی و بی نظیر می باشد. بلکه با سرمایه گذاری آن سبب ایجاد اشتغال در اقتصاد منطقه موثر می باشد. این واحد تنها تولید کننده فسفات 36.5 درصد در کشور از موقعیت استراتژیک خوبی برخوردار است. استخراج سالیانه به میزان 400000 تن جهت تهیه خوراک خط تولید از واحد معدن تامین می گردد.

جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع فسفات اسفوردی با کارکنان واحد خط کوه

   جلسه هم اندیشی مدیریت با کارکنان واحد انتظامات و حراست         1394

ششمین جلسه هم اندیشی مدیریت در سال جدید هیجدهم خردادماه سال جاری با حضور مدیر مجتمع، سرپرست حراست و سرپرست روابط عمومی مجتمع در واحد فوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: این دیدار با هماهنگی و برنامه ریزی واحد روابط عمومی مجتمع برگزار و هدف از تشکیل این جلسه بیان نقطه نظرات، پیشنهادات، نقاط ضعف و قوت و دریافت ایده های مناسب کارکنان در زمینه های پرسنلی، فنی و تولید می باشد. در این دیدار شرکت کنندگان مسائل مربوط خود را در محیط صمیمی با مدیریت در میان گذاشتند. در ادامه: مدیریت در ارتباط با مسائل یاد شده توضیحات کاملی ارائه نمود و افزود: واحد انتظامات از حساسیت قابل توجهی برخوردار است لذا آراستگی مناسب، نظم، انظباط از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. از حسن برخورد و خوش رویی با همکاران و ارباب رجوع مورد توجه ویژه قرار گیرد.

جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع فسفات اسفوردی با کارکنان واحد انتظامات و حراست

 

   جلسه هم اندیشی مدیریت با کارکنان واحد های مالی و اداری،فنی و پشتیبانی،ابزار دقیق و آزمایشگاه         1394

در ادامه جلسه هم اندیشی مدیریت در سال جدید دهم و دوازدهم خردادماه سال جاری با حضور مدیر مجتمع، و مدیر بهره برداری، سرپرست حراست و سرپرست روابط عمومی مجتمع در واحد های فوق جلسه هم اندیشی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: این دیدار با هماهنگی و برنامه ریزی واحد روابط عمومی مجتمع برگزار و هدف از تشکیل این جلسه بیان نقطه نظرات، پیشنهادات، نقاط ضعف و قوت و دریافت ایده های مناسب کارکنان در زمینه های پرسنلی، فنی و تولید می باشد. در پایان مدیریت توضیحات کاملی ارائه نمود. وی افزود: مطالب پیشنهادی کارکنان حتی الامکان مورد بازبینی قرار گرفته با هماهنگی شرکت تهیه و تولید بررسی و طبق ضوابط اقدام خواهد گردید.

جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع فسفات اسفوردی با کارکنان واحد های مالی و اداری،فنی و پشتیبانی،ابزار دقیق و آزمایشگاه

   جلسه هم اندیشی مدیریت با کارکنان MCC ،سنگ شکن و سد باطله         1394

در ادامه جلسه هم اندیشی مدیریت در سال جدید مورخ 1394/03/05 با حضور مدیر مجتمع، و سرپرست روابط عمومی مجتمع در واحدهای فوق جلسه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: این دیدار با هماهنگی و برنامه ریزی واحد روابط عمومی مجتمع برگزار و هدف از تشکیل این جلسه بیان نقطه نظرات، پیشنهادات، نقاط ضعف و قوت و دریافت ایده های مناسب کارکنان و در زمینه های پرسنلی، فنی و تولید می باشد. در پایان جلسه مدیریت در ارتباط با پیشنهادات کارکنان تمهیدات لازم در نظر گرفته شد.

جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع فسفات اسفوردی با کارکنان MCC ،سنگ شکن و سد باطله

   جلسه هم اندیشی مدیریت با کارکنان واحد مکانیک         1394

اولین جلسه هم اندیشی مدیریت در سال جدید مورخ 1394/02/30 با حضور مدیر مجتمع، مدیر بهره برداری، سرپرست حراست و سرپرست روابط عمومی مجتمع در کارگاه مکانیک تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: این دیدار با هماهنگی و برنامه ریزی واحد روابط عمومی مجتمع برگزار و هدف از تشکیل این جلسه بیان نقطه نظرات، پیشنهادات، نقاط ضعف و قوت و دریافت ایده های مناسب کارکنان در زمینه های پرسنلی، فنی و تولید می باشد.

در ابتدای این جلسه مهندس فتوحی فرارسیدن ماه شعبان و اعیاد شعبانیه را تبریک عرض نموده و از حضور و زحمات تک تک کارکنان واحد مکانیک در تعمیر و نگهداری و از برنامه ریزی دقیق در تعمیرات خط تولید که از میزان توقفات خط تولید کاسته شده است تقدیر و تشکر بعمل آورد.

در این دیدار سرپرست واحد مکانیک و شرکت کنندگان مسائل مربوطه خود را در محیط صمیمی و جو دوستانه با مدیریت در میان گذاشته که مطالب به شرح ذیل می باشد.

- بحث ارتقاء گروه کارکنان که در سال گذشته در بازنگری طرح طبقه بندی گروههای آنان تقلیل یافته است

- لوازم حفاظت فردی

– بیمه تکمیلی پرسنل

- خرید لاینر آسیابها

– تو راهی کارکنان

– کارانه و اضافه کاری

در ادامه مدیریت در ارتباط با مسائل یاد شده توضیحات کاملی ارائه نمودند و اعلام فرمودند حتی الامکان در خواستهای مطرح شده در برنامه های سال آتی مورد توجه قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است پرسنل واحد مکانیک 14 نفر هستند که در 4 شیفت مشغول بکار می باشند.

جلسه هم اندیشی مدیریت مجتمع فسفات اسفوردی با کارکنان واحد مکانیک

   مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی بافق جایزه سومین همایش بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران را کسب کرد         1393

در سومین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران که با حضور دکتر محمد باقر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین رییس سازمان ملی بهره وری و مدیران شرکت های معدنی و صنایع معدنی ایران حضور داشتند از مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی بافق تقدیر بعمل آمد.

این همایش شنبه 16 اسفند ماه سال جاری در سالن همایش های شرکت ملی ایران برگزار گردید. مهندس محمد جواد فتوحی مدیر مجتمع، لوح تقدیر شرکت بهره ور را به نام مجتمع فسفات اسفوردی از معاون رییس جمهور دریافت کرد. دکتر کرباسیان ریاست هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران که متولی برگزاری این همایش بود افزود: ضمن تقدیر از شرکت های پیشگام در ارتقای بهره وری از مجتمع صنعتی فسفات اسفوردی تقدیر و تشکر نمود.

بنابر اعلام دکتر تقوی، سخنگوی کمیته داوران این همایش 5 شرکت از بین 35 شرکت کننده بخش معدن و صنایع معدنی موفق به دریافت جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی ایمیدرو شدند.

1-مجتمع فسفات اسفوردی    2-شرکت معدنی چادر ملو    3-مجتمع سنگ آهن سنگان     4-فولاد خوزستان     5-فولاد مبارکه

                                                                                                                                                                                   روابط عمومی مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی

مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی بافق جایزه سومین همایش بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران را کسب کرد

مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی بافق جایزه سومین همایش بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران را کسب کرد

مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی بافق جایزه سومین همایش بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران را کسب کرد

   تیم مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی نایب قهرمان استان یزد شد                         1393

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: اولین دوره مسابقات فوتسال معادن و صنایع معدنی استان یزد با حضور 9 تیم در محل سالن شهید صدوقی یزد از 30 بهمن ماه لغایت 5 اسفند ماه 93 برگزار گردید. در پایان مسابقات تیم نظام مهندسی ساختمان یزد –مجتمع فسفات اسفوردی-شرکت سنگ آهن مرکزی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند که به رسم یادبود به تیم های برتر جوایزی اهداء شد.

تیم مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی نایب قهرمان استان یزد شد

 

   برگزاری همایش کوهنوردی به مناسبت 9 دی                         1393

گرامیداشت پنجمین سالگرد 9 دی با همایش کوهنوردی بسیجیان مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات: در مورخ 9/10/93 با حضور مدیریت مجتمع، جانشین مدیریت، مدیر حراست و اعضاء بسیج پایگاه مقاومت مجتمع به سمت چشمه اسفوردی با استقبال گسترده بسیجیان انجام گرفت. انجام کارهای جمعی و صرف صبحانه و پذیرایی در محل، حلاوت خاصی به این همایش بخشیده بود. در پایان مدیریت از کلیه شرکت کنندگان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

برگشت به صفحه اول خبرها                صفحه سوم خبرها

 

 
Copyright 2004-2015 Iran Esfordi Phosphate, All rights reserved.
powered by:
بتسا