صفحه اصلي
آخرين خبر ها
درباره ما
تاريخچه معدن
زمين شناسي معدن
كارخانه
كنترل كيفيت
معرفي محصول
موارد مصرف
مزایده ها و مناقصه ها
ساير لينكها
  صفحه سوم خبرها

 

 

 

 

 

 

   استقبال از غرفه مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی در نمایشگاه ایران متافو                         1393

حضور مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی در آبانماه 93 به همراه کلیه واحدهای تابع شرکت تهیه و تولید در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی متافو با استقبال بازدید کنندگان داخلی و خارجی همراه بود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات اسفوردی: یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو چهار روز در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید. این نمایشگاه هر ساله در حوزه مختلف معدن و صنایع معدنی و پروژه های صنعت جهت مصرف کنندگان داخلی و خارجی به نمایش گذاشته که از توانمندیها صنعت داخلی حمایت بیشتری صورت پذیرد. هدف این نمایشگاهها پل ارتباطی بین بازرگانان، کارشناسان صنعت گران و محققین کشورها می باشد و همچنین تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و گسترش مبادلات تجاری توسعه مبادلات اقتصادی و مقایسه صنعت داخلی با فراورده های خارجی به منظور رشد کیفیت اقتصادی و رقابت سالم برگزار میگردد.

 

   برگزاری پنجمین دوره مسابقات فوتسال حراست های شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران «جام ولایت»         1393

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات بافق: برگزاری پنجمین دوره مسابقات فوتسال حراستها و انتظامات شرکت تهیه و تولید «جام ولایت» یادواره 9 تن از کارکنان انتظامات شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به میزبانی مجتمع فسفات اسفوردی بافق برگزار گردید.

این دوره از مسابقات با شرکت 15 تیم از معادن سراسر کشور از مورخ 26/8/93 لغایت29/8/93 برگزار و بعد از انجام 29 بازی تیم های طلای موته اصفهان، گل گهر سیرجان، فلات مرکزی بافق به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند. ضمناً به پاس قدردانی اخلاق و منش جوانمردی تیم مجتمع فسفات اسفوردی مفتخر به دریافت جام اخلاق این دوره از مسابقات گردید. ضمناً مراسم اختتامیه و اهداء جوایز این دوره از مسابقات با حضور مسئولین بلندپایه شرکت تهیه و تولید و مسولین حراست های شرکتهای تابعه تهیه و تولید و جمعی از مسئولین شهرستان در مورخ 29/8/93 در محل سالن دانشگاه آزاد بافق انجام پذیرفت.

برگزاری پنجمین دوره مسابقات فوتسال حراست های شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران «جام ولایت»

   سالن همایشهای صدا و سیما : دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی کشور برگزار شد                 1393

از مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی، در این همایش بعنوان معدنکار برگزیده تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات: دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی که با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و همچنین دانشگاه امیر کبیر، شهید بهشتی، علم و صنعت و مرکز پژوهشی خانه معدن در تاریخ بیست ویکم آبانماه در سالن اجلاس و همایش های صدا وسیما برگزار شد که مجتمع معدنی فسفات بافق به عنوان برگزیده برتر معدن، لوح تندیس دریافت نمود. دومین همایش بزرگان معدن و صنایع معدنی کشور با هدف تعیین نقش معدن در اقتصاد کشور و کاربردی نمودن مفاهیم و ابزارهای ارتقای این صنعت برگزار شد. در این اجلاس که با حضور مسئولین و متخصصین حوزه معدن، بخشهای دولتی و خصوصی همچنین اتحادیه و انجمن ها و با حضور ۷۰۰ تن از مدیران عالی کشور برگزار گردید، به عناوین ذیل پرداخته شد:

* بیان مشکلات و موانع اجرایی معدن کاران و ارائه راه حل ها

* ارتقای سطح ایمنی، توانمندی و شناسایی بهره وری، تجلیل و قدردانی از فعالان بخش معدن کشور

* ارائه راهکارهای جذب سرمایه گذاری از بخش خصوصی کشور در جهت گسترش توسعه معادن

* ایجاد بستری مناسب جهت صادرات مستقیم محصولات و مواد معدنی و حذف واسطه ها

* شناخت ماشین آلات و تجهیزات نوین معدنی با حفظ ایمنی و سلامت محیط زیست

گفتنی است در پایان این همایش از مدیران عامل بیش از ۲۰ شرکت صنعتی و معدنی تقدیر و تشکر شد.

سالن همایشهای صدا و سیما : دومین اجلاس معدن و صنایع معدنی کشور برگزار شد

از مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی، در این همایش بعنوان معدنکار برگزیده تقدیر شد.

  لوله گذاری 20 کیلومتر سیستم آبرسانی منطقه شیطور تا نارگان مجتمع فسفات اسفوردی         1393

افتتاح سیستم آبرسانی جدید با حضور مدیر مجتمع و سر پرستان در منطقه نارگان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع: در مورخ 1393/08/06 مدیر مجتمع به همراه سرپرستان واحدهای مجتمع از پمپاژخانه ناریگان از نزدیک بازدید نمودند و پس از آن خط جدید آبرسانی راه اندازی شد.

مدیر مجتمع جلسه کاری در پمپاژ خانه تشکیل داد و تصریح نمود: با برنامه ریزی، کنترل بیشتر با توجه به کمبود آب منطقه در صرفه جویی نظارت بیشتری صورت پذیرد و همچنین گفت 15 کیلومتر باقی مانده در دستور کار قرار دارد که با تصویب بودجه خط جدید آبرسانی راه اندازی خواهد شد که با اصلاح این طرح مجتمع دجار کمبود آب نخواهدشد. در پایان مدیر با سرپرستان در مورد افزایش خط تولید به تبادل نظر پرداختند.

لوله گذاری 20 کیلومتر سیستم آبرسانی منطقه شیطور تا نارگان مجتمع فسفات اسفوردی

 

  کسب مقام دوم انفرادی نهمین دوره مسابقات قهرمانی تنیس روی میز                      1393

کسب مقام دوم انفرادی نهمین دوره مسابقات قهرمانی تنیس روی میز شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران توسط آقای سعید قاسمی زاده و همچنین دریافت کاپ اخلاق این دوره از مسابقات توسط تیم مجتمع فسفات اسفوردی بافق به کلیه همشهریان و کارکنان تبریک عرض مینماییم.

                                                                                                                                                                                         روابط عمومی و پایگاه کربلاء فسفات

کسب مقام دوم انفرادی نهمین دوره مسابقات قهرمانی تنیس روی میز شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران

  منتخبین هشتمین مانور امداد و اطفاء حریق معادن روباز معرفی شدند                        1393

منتخبین هشتمین دوره مانور امداد و اطفاء حریق معادن رو باز تابع شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات: این مانور در روز هفتم مهرماه به میزبانی مجتمع آنتموان سفیدابه در محل نمایشگاههای بین المللی زاهدان برگزار گردید. در این مانور یک روزه ده گروه آتش نشان به رقابت پرداختند و در نهایت گروههای مجتمع فسفات اسفوردی بافق در بین شرکت کنندگان مقام اول را کسب نمود و گروههای مجتمع کک سازی زرند، طلای موته مقامهای دوم و سوم دست یافتند.

منتخبین هشتمین مانور امداد و اطفاء حریق معادن روباز

  تجلیل دانش اموزان و دانشجویان ممتاز مجتمع فسفا ت اسفوردی بافق                       1393

مراسم تجلیل 165 نفر دانش آموزان ممتاز همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) در سالن همایش آهنشهر بافق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات: جمعه مورخ 4/7/93 همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) تجلیل دانش آموزان و دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 93-92 با حضور چشمگیر خانواده های کارمندان مجتمع در سالن همایش با برنامه های متنوع و شاد از گروه آرین بافق اجرا گردید. در ادامه مدیر مجتمع از کلیه شرکت کنندگان در همایش تقدیر و تشکر نمود. در پایان دانش آموزان و دانشجویان ممتاز با دریافت لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود در ساعت 21 سالن را ترک نمودند..

تجلیل دانش اموزان و دانشجویان ممتاز مجتمع فسفا ت اسفوردی بافق

 

  برگزاری مسابقه تیر اندازی بسیجیان مجتمع فسفات اسفوردی                        1393

به مناسبت هفته دفاع مقدس یک دوره مسابقه تیر اندازی ویژه بسیجیان این مجتمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فسفات: مسابقات تیر اندازی با شرکت بیش از 60 نفر تیر انداز دوم مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر در سالن تیر اندازی مجتمع با حضور مدیر واحد، سرپرست حراست، مدیر بهره برداری برگزار شد. لازم به ذکر است نفرات برتر بسیجیان (آقای محمد مهدی سنجیده، حاجی محمود دهقان، ناصر نظری) که حائز مقام اول تا سوم شده اند که به رسم یادبود جوایزی توسط مدیریت به نفرات برتر اهدا شد.

برگزاری مسابقه تیر اندازی بسیجیان مجتمع فسفات اسفوردی

 

  بازدید مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق از مجتمع معدنی فسفات اسفوردی                          1393

به گزارش روابط عمومی مجتمع:

چهارشنبه مورخ 5/6/93 آقای آتش افروز و آقابابایی از تربیت بدنی از مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی بازدید نمودند. در این راستا جلسه ای در دفتر مدیریت جهت رفع مشکلات و راهکارهای مناسب جهت ورزش شهرستان و تامل بیشتر با اداره ورزش و جوانان برگزار شد همچنین جهت تقویت بنیه ورزش پرسنل مجتمع موضوعاتی مطرح گردید. در پایان آقای آتش افروز و آقابابایی همراه با سرپرست روابط عمومی از نزدیک از خط کوه و کارخانه بازدید نمودند.

بازدید مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق از مجتمع معدنی فسفات اسفوردی

 

  پیام تبریک مدیر مجتمع معدنی وصنعتی فسفات اسفوردی به مناسبت هفته دولت و روز کارمند                 1393

به گزارش روابط عمومی مجتمع :

هفته اول شهریور ماه که با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزین و به نام هفته دولت نامگذاری شده است را به همه دولت مردان خدوم مجموعه اداری و اجرائی میهن اسلامیمان تبریک می گویم. همچنین فرصت را غنیمت شمرده روز چهارم شهریور ماه که به پاس تجلیل از زحمات کارمندان عزیز به نام روز کارمند نامگذاری شده به تمامی کارکنان پر تلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری، معدنی صنعتی، درمانی و دانشگاه تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدردانی می نمایم.

شهیدان والا مقام رجایی و باهنر

 

بازدید معاونت مالی وبازرگانی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از مجتمع معدنی فسفات اسفوردی          1393

به گزارش روابط عمومی مجتمع :

پنج شنبه مورخ 30/5/93 آقای مهندس انجدانی و هیئت همراه از مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی بازدید نمودند در این راستا جلسه ای در دفتر مدیریت محترم مجتمع جهت رفع مشکلات و موانع موجود برگزار و مسائل مطرح و پیگیری شد. در پایان مهندس انجدانی و هیئت همراه با مدیریت از نزدیک از کارخانه و معدن بازدیدنمودند.

بازدید معاونت مالی وبازرگانی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از مجتمع معدنی فسفات اسفوردی

 

مدیر مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی سالروز ورود آزادگان را به میهن اسلامی تبریک گفت         1393

به گزارش روابط عمومی مجتمع :

26 مردادماه برگی دیگر از تقویم انقلاب ورق خورد و یوم الله دیگری متولد شد. ثانیه های انتظار به کندی گذشت، بازگشت سر افرازانه آزادگان غیور به میهن عزیزمان موهبتی است وصف ناپذیر که شادی دل های بسیاری را به همراه آورد و غرور و فخر ملی را افزود. فرا رسیدن بیست و ششم مرداد ماه سالروز ورود افتخار آفرین آزادگان عزیز را به شما تبریک و تهنیت عرض مینمائیم.

 

  مسابقه تنیس روی میز مجتمع فسفات اسفوردی به مناسبت عید سعید فطر       1393

به گزارش روابط عمومی مجتمع: مسابقه تنیس روی میز به مناسبت عید سعید فطر ویژه کارمندان در مورخ 12/5/93 با حضور مدیریت محترم و شرکت بیش از 20 تنیسور در سالن تنیس روی میز مجتمع برگزار شد که در پایان آقای سعید قاسمی به کسب عنوان قهرمانی این مسابقه شد و در این رقابتها آقایان امید زکی زاده ،یوسف ابو مسعود،مجتبی ایزدی،حسین رحمتی مقامهای دوم تا پنجم قرار گرفته اند بازیکنان منتخب شده مورد تشویق مدیریت قرار گرفته و جهت مسابقات تنیس روی میز شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران عازم میشوند.

 

  تجلیل از زا ئرین پیاده اما رضا (ع)       1393

در مورخ 11/5/1393 مجتمع معدنی صنعتی فسفات اسفوردی میزبان کاروان زیارتی بوده که در این مراسم با حضور مدیریت و کلیه پرسنل و ......ضمن خوشامد گویی از کاروان زیارتی استقبال و پذیرایی انجام گرفت در ضمن فریضه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام سید علی طباطبایی برگزار شد.

                                                                                                                                                                        محمد جواد شاهی

                                                                                                                                                                                              سرپرست روابط عمومی مجتمع فسفات 

 

 

  حضور با شکوه بسیجیان و کارکنان شرکت فسفات اسفوردی بافق       1393

کارمنـدان و بسیجیـان پایگـاه کربلاء فـسفـات همگـام با مردم مـومن و روزه دار شهرستـان بـافق ثابت کردند که با آگاهی و بصیرت ستودنی در مسیر دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین و غزه پایدار و استوار هستند .

                                                                                                                                                                                                         روابط عمومی مجتمع فسفات

 

تقدیر از مجتمع فسفات اسفوردی  تقدیر از مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی به عنوان واحد نمونه معدنی استانی       1393


«از مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی به عنوان واحد نمونه معدنی استانی تقدیر به عمل آمد.»

در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن که در تاریخ پنج شنبه 1393/04/05 ساعت 20 در محل خانه صنعت ، معدن و تجارت استان واقع در پارک علم و فن آوری اقبال برگزار گردید از مدیر مجتمع فسفات آقای محمد جواد فتوحی با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد. این موفقیت بزرگ را به همه همکاران و مردم شریف شهرستان بافق تبریک عرض مینمائیم.

                                                                                                                                                        روابط عمومی و پایگاه مقاومت کربلا فسفات

 

تقدیر از مجتمع معدنی و صنعتی فسفات اسفوردی به عنوان واحد نمونه معدنی استانی

 

  جشن بارگیری و فروش اولین محموله کنسانتره آهن تولیدی مجتمع معدن فسفات بافق برگزار شد       1392


کارکنان این مجتمع برای نخستین بار جشن بارگیری و فروش کنسانتره آهن را به مناسبت فروش نخستين محصول اين مجتمع برگزار کردند. محمد جواد فتوحی مدیر مجتمع معدنی فسفات آسفوردی بافق گفت: ظهر شنبه در مراسم افتتاح بارگیری و فروش محصول کنسانتره آهن که با حضور کارکنان مجتمع فسفات آسفوردی و مسئولان محلی برگزار شد، اظهار داشت: هم اکنون روزانه بیش از یک هزار تن سنگ معدن برای تولید کنسانتره آهن با عیار 61 درصد و فسفات 36.5 (مثبت - منفی یک درصد) به کارخانه این مجتمع حمل می شود. مدیرعامل مجتمع فسفات آسفوردی بافق بيان كرد: در یک فرآیند پس از طی مراحل سنگ شکنی و خردایش با دانه بندی مورد نیاز ، محصول کنسانتره آهن وارد کارخانه فرآوری این مجتمع می شود.

 

بارگیری و فروش اولین محموله کنسانتره آهن تولیدی مجتمع معدن فسفات بافق

برگشت به صفحه اول خبرها                      برگشت به صفحه دوم خبرها

 

 
Copyright 2004-2015 Iran Esfordi Phosphate, All rights reserved.
powered by:
بتسا